Newsy Strona Główna

Nowa marka smartfonów wchodzi do Polski. Która firma poprowadzi serwis telefonów Infinix?

Nie tylko Xiaomi, Realme, Samsung czy Oppo widzą potencjał sprzedażowy w Polsce. Nasz rynek spodobał się kolejnej chińskiej firmie, która zaczyna rozniecać ogień w polskich mediach technologicznych. Szczegółowe informacje dotyczące wejścia na polski rynek nie są jeszcze znane, ale już na tym etapie wiemy, że serwis telefonów Infinix poprowadzi jedna z popularnych firm serwisowych.

Sprzedaż urządzeń mobilnych na polskiej ziemi jednych producentów zadowala, innych przeraża. Okazuje się, że rynek ciągle pragnie więcej i więcej. Takie potrzeby dostrzegła firma Infinix, chiński producent elektroniki mobilnej podążając do Polski. Informacja ta pojawiła się w ostatnim czasie na czołowych portalach technologicznych. I chociaż niewiele wiemy o producencie oraz jego możliwej daty premiery, to jednego możemy być pewni. Serwis telefonów Infinix w Polsce mogą poprowadzić tylko te firmy: CCS, SBE lub CTDI. Skąd to wiem? Wystarczy, że sprawdzimy kto obecnie naprawia najpopularniejsze marki telefonów.

Serwis telefonów Infinix w CCS?

Doświadczanie na rynku to argument, którego serwis z Piaseczna nie może się powstydzić. Zaufanie, jakie otrzymał CCS jest widoczne wśród takich producentów jak Samsung, Xiaomi, Vivo i wiele innych. Producent, wchodząc na polski rynek telefonów będzie musiał zaoferować wsparcie serwisowe. W takich przypadkach producenci szukają doświadczonych i sprawdzonych firm, które nie tylko znają rynek, ale również wiedzą, jak współpracować z lokalnymi firmami (resellerami).

Serwis telefonów Infinix w SBE?

Rozbudowane portfolio często zachęca producentów do zawarcia współpracy. Wbrew pozorom konkurencja obserwuje swoich rywali. Oprócz doświadczenia ważnym aspektem jest również cena. To właśnie podczas przetargów serwis telefonów może zaprezentować swoje mocne strony. Wśród nich jest nie tylko jakość, musimy pamiętać również o cenie, którą potencjalny serwis telefonów Infinix będzie pobierał od producenta za wykonane usługi. Serwis SBE również może pochwalić się wieloma atutami, wśród nich jest obsługa różnych firm, które mają spore doświadczenie w projektowaniu smartfonów.

Serwis telefonów Infinix w CTDI?

Firma znana na rynku wielu klientom i to nie tylko z ilości obsługiwanych marek. Swego czasu CTDI znane było na rynku pod nazwą Regenersis. Obsługa tej firmy również mogła zachwycać. Dowodem tego działania była ilość marek obsługiwanych w CTDI na przestrzeni lat. Zdarzyło się, że było to nawet około 50% rynku serwisu telefonów komórkowych. Tak duże zaufanie może zostać docenione w szczególności, jeśli będzie szła za tym cena i jakość usług.

Serwis telefonów Infinix w Polsce?

Udzielenie autoryzacji jednej z powyższych firm jest wielce prawdopodobne. Nie spodziewam się, aby Infinix zaryzykował współpracę z mało znaną firmą serwisową, która nie posiada tak dużego zaufania i doświadczenia z różnych stron. Niewykluczone, że Infinix zainwestuje nawet w serwisy od samego początku. Obstawiam jednak, że takie działanie zostanie wprowadzone nieco później. Producent z pewnością będzie obserwował rynek oraz wzrost sprzedaży. Jedno jest pewne serwis telefonów Infinix jest tak samo blisko, jak zapowiedziane wejście chińskiego gracza na polski rynek. Wraz z premierą pierwszych urządzeń na pewno poznamy informacje dotyczące serwisu telefonów. Obecnie pozostaje nam tylko czekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *