Newsy Strona Główna

Gwarancyjnym serwisem telefonów Tecno zajmie się firma SBE

Polska to bardzo rozwojowy rynek. Dotyczy różnych produktów, ale jednym z popularniejszych są oczywiście smartfony. Dostrzegła to firma Tecno, która zamierza zapukać do drzwi polskich klientów. Producent nie potrzebuje jupiterów. Nowa marka już jest w Polsce podejmując nierówną walkę z innymi producentami. Producent, oszukując się do sprzedaży swoich smartfonów w kwestiach gwarancyjnych zaufał firmie SBE.

Zanim przybliżymy kwestie wsparcia serwisowego warto przyjrzeć się samej marce Tecno. To nic innego jak kolejny „chińczyk” chcący podjąć walkę o polskich klientów. Producent z siedzibą w Shenzhen na rynku jest już od 2006 roku zdobywając wiedzę i rozszerzając swoje produkty. Obecnie marka występuje już w ponad 70 krajach zdobywając nowe doświadczenie. Polska to kolejny ważny kraj. Patrząc na konkurencje możemy stwierdzić, że na pewno nie należy do łatwych. Widzimy to po marce Vivo, która złożyła rękawice wycofując się z Polski. Tenco również nie będzie miała łatwego startu, gdzie inne chińskie marki są mocno osadzone już w sercach i domach Polaków.

Serwis telefonów Tecno w Piasecznie

Wsparciem gwarancyjnym omawianego producenta zajmie się firma SBE. Jest to znany serwis obsługujący różnych graczy na polskim rynku. Doświadczenie oraz obsługa gwarancyjna będzie tutaj stała na wysokim poziomie. Należy zauważyć, że SBE z pewnością ma wypracowaną współpracę z różnymi sprzedawcami, czym z kolei nie będzie musiał się przejmować producent Tecno. Największe koncerny wchodząc do Polski zawsze szukają stabilnych firm do współpracy. Pozwala to na szerszą współpracę oraz poznanie „lokalnych” standardów.

Serwis telefonów Tecno w Warszawie

Tylko patrzeć jak nowe firmy serwisowe zaczną oferować pogwarancyjną obsługę produktów Tecno. Rynek jest wymagający i klienci, którym przydarzy się nieszczęśliwy wypadek (np. zbita szybka w telefonie) będą szukać wsparcia poza gwarancyjnym serwisem telefonów Tecno. Zmuszą ich do tego koszty, które przy wymianie wyświetlacza mogą być niewspółmiernie do wymiany szybki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *