Newsy Strona Główna

Huawei oferuje wymianę baterii we wszystkich telefonach za 99 złotych

Dokonywanie napraw mechanicznych nie zawsze musi wiązać się z usterką urządzenia. W przypadku telefonów tak samo, jak i w przypadku samochodów musimy po pewnym czasie wymienić źródło energii. Bateria podawana codziennemu zużyciu po pewnym czasie będzie oczekiwać odświeżenia. Huawei dostrzegając problem postanowił wyjść do klientów z nową kampanią pod tytułem „wymień baterię i korzystaj dłużej”. W ramach tej promocji koszt wymiany baterii w każdym telefonie chińskiego producenta wyniesie tylko 99 zł. 

Każda naprawa wydłuża żywotność sprzętu, z jakiego korzystamy. Im bardziej chcemy coś naprawić, tym bardziej dbamy o środowisko nie przekazując kolejnej rzeczy na złom lub śmietnik. Firma Huawei w ramach swojej nowej kampanii serwisowej motywuje klientów, aby ofiarowywali drugie życie swoim smartfonom. Jak można to zrobić? Chodzi oczywiście o wymianę baterii, za którą obecnie zapłacimy tylko 99 zł. Trzeba przyznać, że Huawei bardzo mocno zaskoczył i to nie tylko klientów. Powyższa cena jest bardzo mocno konkurencyjna dla małych serwisów Huawei.

Wymiana baterii w telefonach Huawei za gorsze

Cała kampania opisana jest na stronie producenta. Znajdziemy tam nie tylko cennik (oferta dotyczy również tabletów i laptopów), ale również informacje, gdzie należy zgłosić urządzenie do naprawy w ramach kampanii „wymień baterię i korzystaj dłużej”. Warunki promocji nie są skomplikowane, więc każdy klient w łatwy sposób będzie mógł skorzystać z oferty firmy Huawei, która bije swoją propozycją niejeden pogwarancyjny serwis telefonów Huawei.

Kampania – wymień baterię i korzystaj dłużej / fot.consumer.huawei.com

Warunki przedstawione przez producenta są proste, a części, z jakich korzystają serwisy gwarancyjne są oryginalnymi podzespołami. Oferta 99 zł to jedyny koszt, jaki musi ponieść klient w przypadku chęci wymiany baterii w telefonie Huawei. W niektórych przypadkach taka cena na rynku zawyżona jest nawet o 120 zł. Czy klienci, zamiast zmieniać telefon na inny model, woleliby jednak wymienić samą baterię? Jestem przekonany, że takich zainteresowanych będzie dużo. Wystarczy, że będą mieli dokładną informację o działaniu i ofercie promocyjnej firmy Huawei.

Źródło: Huawei

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *